جاروبرقی بدون کیسه نسل جدید سامسونگ ، حالا خیلی فاصله گرفته‌ایم از هنگامی که برای پاکیزگی منزل، خانم‌ها با جاروی دستی زمین را تمیز می کردند و با دستمال زمین را می سابیدند یا هنگامی که برای تمیزی فرش مجبور بودند آن را از منزل بیرون ببرند و با چوب به آن ضربه بزنند تا گرد و خاکش از بین برود. با وجود این چه کسی تصور می‌کرد روزی گردوباد، گرد و خاک منزل را تمیز کند؟سامسونگ با الهام از تشکیل گردباد، جارو برقی تولید کرده که حتی خاک و ریزه های کوچک آن را از فرش و از زمین جمع می‌کند.

جاروی پرنس سامسونگ که جزء نسل جدید جارو برقی است، به صورت کامل پاکیزگی منزل شما را انجام می‌دهد و به اندازه ای کار با آن آسان است که شما واقعا حس می‌ کنید پرنسس هستید.

زباله‌ ها در پشت ویترین جاروبرقی جمع می شوند!

جاروبرقی Prince-3500 نسل جدید جاروبرقی بدون کیسه نسل جدید سامسونگ است که زباله در مخزن شیشه‌ ای آن جمع می‌شود. دیدن جمع شدن و فشرده شدن زباله‌ ها درون مخزن تجربه خاصی است و مثل قدیم اگر ناخواسته چیزی وارد ماشین شود مجبور نیستید تمامی کیسه را خالی کنید و بعد متوجه شوید، اصلا آن چیز درون کیسه جارو برقی نرفته است! در این جارو برقی همه چیز قابل دیدن است و دسترسی به درون مخزن خیلی آسان است.

برای خالی کردن مخزن هم هیچ خاکی بلند نمی‌ شود و فقط کافی است مخزن را از جا خارج کنید! دسته آن را مثل یک جام در دست خود نگه دارید، درپوش را بردارید و آن را در سطل زباله خالی کنید و اگر خواستید اندکی آب درون آن بریزید و تمیزش کنید! به قدری کار راحت است که گاهی باورش برای آدم دشوار می‌ شود.

زباله‌ ها در پشت ویترین جاروبرقی جمع می شوند!

گردباد جاروبرقی جدید همه گرد و خاک ها را از بین می برد

آیا برای شما هم زمانی این سوال پیش آمده که اول جارو کنید یا گردگیری؟

چون وقتی اول گردگیری می‌ کنید پس از جارو مجددا همه جا خاک می‌نشیند

و وقتی اول جارو می‌کنید، گرد و خاک دوباره روی زمین می‌ریزد؟

این مشکل با داشتن جاروی پرنس سامسونگ کاملا برطرف می‌شود و اینجاست که پای گردباد به وسط می‌آید.

درست وسط مخزن شیشه‌ ای این جاروبرقی نسل جدید سامسونگ، استوانه‌ ای تعبیه شده که با ایجاد نیروی گریز از مرکز، یعنی چیزی شبیه به گردباد، منجر به جداسازی زباله‌ های بزرگ و کوچک و البته جمع شدگی کامل گرد و خاک می‌شود. به این ترتیب و با کمک نیروی CycloneForce افزون بر جمع شدن کامل گرد و خاک از روی فرش و هر جای دیگری، فیلتر هوای جاروبرقی بدون کیسه نسل جدید سامسونگ هم پاکیزه‌ تر می‌ ماند و هوایی که از جارو بیرون می آید کاملا تصفیه شده است.

انتخاب جاروی بزرگ یا کوچک

شاید شما طرفدار جاروبرقی بزرگ باشید.

خیلی‌ها باور دارند که با آن احتیاجی به تعویض یا خالی کردن مدام کیسه جاروبرقی ندارند،

ولی جاروبرقی بدون کیسه نسل جدید سامسونگ Prince-3500 سامسونگ با وجود مخزن شیشه‌ای این مشکل را رفع کرده و اگرچه بسیاری آن را بیشتر مطابق با سلیقه خانواده‌های کوچک و کم‌جمعیت می‌دانند ولی سبکی و جمع‌ و جور بودن آن را نمی‌توان نادیده گرفت. آن هم هنگامی که موتور پرقدرت آن در کنار سری مخصوص با چسبندگی چندبرابر، کشش خوبی برای آن پدید آورده است.

خاموش کردن موتور برای کم کردن صداها

صدای زیاد جاروبرقی‌ ها معمولا یکی از نقطه های ضعف آنهاست.

ولی تصور کنید چقدر خوب است که با جاروبرقی پرنس سامسونگ می‌ توانید هنگام جارو کردن، صدای تلویزیون یا ضبط را هم بشنوید و به خاطر وجود موتور کم صدای آن هر وقت از روز که خواستید جارو بکشید.

انتخاب جارو برقی سامسونگ

انتخاب و خرید جاروبرقی بدون کیسه نسل جدید سامسونگ واقعا کار آسانی نمی باشد.

هنگامی در بازار با قیمت‌ ها، امکانات و توضیحات گوناگون مواجه می‌ شوید

و نمی‌ دانید کدام فروشنده درست می‌ گوید و کدام ضمانت و کدام جنس مرغوب است.

ولی همواره انتخاب های قابل اعتمادی نیز هستند.

انتخابی که بدانید با برخورداری از ضمانت نامه اصل، همه خصوصیات یک جاروبرقی مدرن را نیز دارد.

جاروبرقی بدون کیسه نسل جدید سامسونگ پرنس سامسونگ از جمله جاروبرقی‌ هایی است که با خرید آن همیشه خیال تان آسوده است که به دیللی طراحی خاص آن، وجود کلید روشن و خاموش و کم و زیاد کردن درجه روی دسته، سبکی دستگاه، مکش عالی و صدای کم، جارو کردن راحتی را می‌ توانید با آن تجربه نمایید.

برای خرید و تعمیرات همه لوازم خانگی سامسونگ، و رسیدن به یک تجربه دلنشین از پاکیزگی منزل خود می توانید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در ارتباط باشید و هر گونه سوال و درخواستی را از همکاران ما بخواهید.

جاروبرقی بدون کیسه نسل جدید سامسونگ

جاروبرقی بدون کیسه نسل جدید سامسونگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الان تماس بگیرید!