تعمیرات جارو برقی سامسونگ در تهران یکی از نمایندگی های مجاز سامسونگ است که زیرمجموعه  تعمیرات جاروبرقی سامسونگ مشغول به خدمات رسانی به هموطنان عزیز است.

این نمایندگی تمامی خدمات مربوط به جاروبرقی های سامسونگ را به شما ارائه می دهد. تجربه کافی در این زمینه و جلب رضایت مشتری دو اصل مهم هستند که تعمیرکاران ما در ارائه خدمات آنها را به کار می گیرند.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران

تعمیرات حرفه ای را با نمایندگی سامسونگ و با خدمات پس از فروش ما تجربه کنید.
فقط یک تماس کافی ست: 33444219-021

همه ایرادهای پیش آمده برای جاروبرقی های سامسونگ شما در کمترین زمانی که فکرش را بکنید برطرف شده و جاروبرقی سامسونگ شما برای استفاده دوباره در اختیار شما قرار می گیرد.

اصلی ترین ایرادی که در باره جاروبرقی سامسونگ برای هموطنان عزیزمان پیش می آید مربوط به استفاده نادرست از جاروبرقی و مراعات ننمودن استانداردهای این ماشین است.

همینطور خیلی از استفاده کنندگان از جاروبرقی سامسونگ نسبت به سرویس دوره ای این ماشین کوتاهی می کنند و درست در زمانی که جاروبرقی با مشکلی روبه رو می شود به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ مراجعه می کنند که این کاملا اشتباه است.

باید در طول استفاده جاروبرقی به صورت سالانه یا شش ماهه در معرض سرویس دهی دوره ای قرار گیرد تا اگر ایراد و مشکلی در آن احتمال بروز دارد زودتر تشخیص داده شود و جلوی هزینه ها و ایرادهای بعدی گرفته شود.

البته گفتنی است که ایرادهای احتمالی برای هر ماشینی به وجود می آید فقط باید در زمان مناسب نسبت به تعمیرات و رفع آنها اقدام شود تا هزینه های زیادی به مصرف کننده تحمیل نکند.

مصرف کنندگان باید در استفاده از هر یک از لوازم خانگی نهایت دقت را به خرج بدهند و برای نگهداری آنها به ویژه برای نگهداری جاروبرقی سامسونگ خود برنامه مرتبی داشته باشند. چون نگهداری لوازم خانگی خیلی از خرید آن اهمیت دارد.

اما در صورتی که جاروبرقی سامسونگ شما با مشکلی روبه رو شده که نیاز به تعمیرات دارد بهترین کار مراجعه به نمایندگی تعمیرات سامسونگ است تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب اقدام شود.

کار تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ نیاز به دانش تخصصی و تجربه کافی دارد که نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ هر دو مورد آنها را دارد و با نهایت دقت و مهارت به تعمیر و تعویض جاروبرقی معیوب شما اقدام می کند.

نمایندگی خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ

برای استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سامسونگ اولین کاری که باید بکنید این است که بعد از دیدن اولین نشانه از عملکرد ناصحیح دستگاه, آن را خاموش کنید و دستگاه را کلا از برق بکشید.

بعد از اطمینان از خاموشی دستگاه با یکی از شماره های نوشته شده در سایت نمایندگی تعمیرات ساموسنگ ریپیر تماس بگیرید و توضیح مختصری درباره ایراد پیش آمده برای دستگاه تان را به همکاران ما بازگو کنید.

آدرس و محل استقرار دستگاه را به صورت دقیق به همکاران ما بگویید تا تعمیرکاران و تکنسین های زبده و متخصص ما خودشان را هر چه زودتر به آن آدرس برسانند و نسبت به تعمیر جاربرقی شما دست به کار شوند.

بعد از تماس شما با نمایندگی مجاز سامسونگ همکاران ما در اولین فرصت و با سرعت عمل زیاد به صورت مجهز به محل سکونت شما اعزام می شوند. همه خدمات در محل انجام خواهد شد و نیازی نیست شما جاروبرقی را به محل نمایندگی حمل کنید.

پس نیازی به جابجایی جاروبرقی نیست و تمامی خدمات مربوط به تعمیر و تعویض قطعات در همان محل دستگاه انجام خواهد شد.

تعمیرکارهای متخصص ما آماده هستند تا جاروبرقی های سامسونگ شما را در هر نقطه ای از استان تهران تعمیر کنند. خدمات سامسونگ ریپیر در تمامی مناطق استان تهران انجام می شود.

اگر نیاز به تعویض قطعه برای جاروبرقی سامسونگ شما باشد, تمامی قطعات مورد تعویض با قطعات اصل و شرکتی خود سامسونگ تعویض خواهند شد و برای هر یک از قطعات تعویض شده برگه گارانتی مربوطه صادر خواهد شد.

تعمیرگاه مجاز سامسونگ افتخار دارد تا تمامی خدمات پس از فروش سامسونگ و به ویژه خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ را به صورت شبانه روزی و با در سریع ترین زمان و با دقت و کیفیت بالا برای شما ارائه نماید. جلب رضایت مشتریان برترین خواسته ماست.

آموزش تعمیر جاروبرقی سامسونگ

آموزش تعمیر جاروبرقی سامسونگ

سفارش نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ (samsung) به شما این است که در زمان بروز هر گونه ایرادی در جاروبرقی سامسونگ:

ار هرگونه دستگاری جاروبرقی اجتناب کنید و منتظر تکنیسین متخصص باشید. چون هر گونه دستکاری می تواند صدمات جدیدی را به دستگاه وارد کند و باعث خرابی بیشتر جاروبرقی شود. تعمیر نیاز به دانش و مهارت تخصصی دارد.

اگر هرگونه ایرادی در جاروبرقی سامسونگ شما ایجاد شد هر چه زودتر با تعمیرگاه مجاز سامسونگ ریپیر تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش سامسونگ بهره مند شوید.

اگر می خواهید جاروبرقی شما مدت زمان زیادی را برایتان کار کند و کمتر شاهد خرابی و ایجاد مشکل در آن باشید به نکته های زیر توجه کنید.

لوله های جاروبرقی را به صورت مرتب کنترل کنید تا دچار انسداد و گرفتگی نشده باشند. چون در صورت انسداد لوله ها به صورت مستقیم به موتور جاروبرقی فشار زیاد وارد می شود و باعث بروز مشکل در دستگاه می شود.

دست کم به صورت سالانه دو مرتبه فیلتر کیسه را شستشو دهید و یا اینکه کلا آن را عوض کنید.

کیسه آشغال داخل جاروبرقی را زود به زود عوض کنید و نگذارید کاملا پر شود.

در هنگام جارو کردن مراقب باشید تا اشیای فلزی نوک تیز و برنده و یا ته مانده روشن سیگار و زباله های نمدار وارد جاروبرقی نشوند. همه این موارد می توانند به موتور جاروبرقی آسیب برسانند.

قبل از جارو کردن فضای اتاق و محوطه, محل را کاملا بررسی کنید و از مقدار آشغال های موجود در آنجا تخمینی به دست بیاورید و با توجه به آن درجه مکش دستگاه را در حالت مناسبی تنظیم کنید.

اگر برای مدت زمان زیادی قصد دارید از جاروبرقی استفاده کنید, حتما بعد از هر 20 یا 30 دقیقه جاربرقی را خاموش کنید و به دستگاه استراحتی بدهید تا فشار زیادی به موتور آن وارد نشود. با این کار میزان مصرف انرژی برقی نیز بهینه می شود.

برای خرید هر یک از قطعه های جاروبرقی سامسونگ با قسمت فروش قطعه های جاروبرقی سامسونگ ریپیر تماس بگیرید یا به صورت حضوری به این بخش مراجعه کنید.

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ

جارو برقی سامسونگ خود را کنترل کنید و دقت کنید کدام بخش از آن ایراد دارد. آیا جارو برقی روشن نمی شود؟ آیا ضعیف یا نامرتب جارو می کشد؟ آیا نمی تواند گرد و غبار را به درون بکشد؟ آیا صدا یا بوی مخصوصی از آن به مشام می رسد؟

اطمینان حاصل کنید که جاروبرقی را به پریر برق زده و آن را روشن نموده اید. همینطور اطمینان حاصل کنید که پریزی که جاروبرقی را به آن می زنید خراب نباشد و برق در آن جریان داشته باشد.

حواستان به خاموش شدن اتوماتیک جاروبرقی در موقع استفاده بیش از اندازه باشد. باید بدانید که برخی از جاروبرقی ها (مثل برخی از سشوارها) پس از مدت زمان معینی کار, مانند 20 تا 30 دقیقه به طور اتوماتیک خاموش می شوند تا از گرمای بیش از اندازه ماشین اجتناب شود. در صورتی که اینگونه ماشینی دارید, نبایست نگران خاموشی آن باشید.

در صورتی که جاروبرقی سامسونگ تان عملکرد ضعیفی دارد, احتمالا کیسه آن پر شده است. دقت کنید که باید با توجه به حجم کیسه, در زمان های خاص آن را تخلیه یا عوض کنید.

اطمینان حاصل کنید که برس های ماشین به درستی گردش می کنند و مو یا پارچه یا اشیای دیگری به آنها نچسبیده است.

در صورتی که این عیب ها در جاروبرقی سامسونگ دیده نشد, باید به موتور جاروبرقی نگاهی بکنید. احتمالا بهتر و به صرفه تر تر باشد که موتور را به کلی عوض نمایید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ریپیر توصیه می کند این کار را خودتان در خانه انجام ندهید تا ضرر زیادی به ماشین وارد نیاید.

یاطاقان های موتور یا دمنده را عوض یا روغن کاری نمایید. در صورتی که با قسمت های مختلف موتور آشنایی ندارید, خطر نکنید و تعمیر را به تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سامسونگ بدهید.

دمنده ماشین را کنترل کنید. احتمالا قطعه ای خم یا شکسته باشد. قطعه های موردنیاز را از نمایندگی سامسونگ ریپیر خریداری کنید و از استفاده از قطعه های جانبی غیر اورجینال اجتناب کنید.

چرخ های شکسته ماشین را تعویض کنید.

در صورتی که تمامی این نکته ها را بررسی کردید و متوجه عیب ماشین نشدید, از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران, کمک بخواهید.

تعمیر مکش ضعیف جاروبرقی سامسونگ

تعمیر مکش ضعیف جاروبرقی سامسونگ

در صورتی که مکش جاروبرقی سامسونگ شما ضعیف است, به موارد زیر دقت کنید.
برای تعمیر مکش جاروبرقی به وسایل زیر نیاز خواهید داشت:

  • جالباسی
  • پیچ گوشتی های مختلف
  • چسب برق

هنگامی که مکش جاروبرقی سامسونگ قطع می شود, می تواند به اندازه خرید یک جاروبرقی جدید هزینه برای شما تحمیل کند. قطعی یا ضعف مکش جاروبرقی عیب متداولی می باشد و بسیاری از جاروبرقی ها با این عیب روبه رو می شوند. برای تعمیر و عیب یابی مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول – عیب را بیابید.

همه جاروبرقی ها مکانیزم یکسانی دارند. یک موتور که برای جاروبرقی تولید نیرو می کند و خلا ایجاد شده تولید مکش می کند و خرده آشغال ها را از روی زمین بر می دارد.

متداول ترین جای از دست رفتن مکش, خود لوله یا شیلنگ جاروبرقی, کیسه جاروبرقی, انسداد غتلک, تسمه خراب شده و یا واشر صدمه دیده می باشد. همه عیب های گفته شده باعث ضعف در مکش جاروبرقی می گردند.

مرحله دوم – غلتک ها را کنترل کنید.

غلتک ها را کنترل کنید و اطمینان حاصل کنید که کاملا تمیز باشند. همه موها, کاغذ و یا هر اشیای دیگری که به آن ها چسبیده اند را سوا کنید. بعد مجددا جاروبرقی را روشن کرده و آزمایش نمایید. در صورتی که عیب برطرف نشد, به مرحله سوم بروید.

مرحله سوم – کیسه جاروبرقی را کنترل کنید.

چه جاروبرقی شما کیسه قابل عوض شدن داشته باشد چه نداشته باشد, در هر حالتی پر شدن زیاد منطقه آشغال در جاروبرقی منجر به ضعیف شدن مکش می گردد. مخزن را کاملا خالی کرده و درون آن را تمیز کنید و یا کیسه جارو برقی را تعویض کنید.

بعد محلی که لوله به مخزن جمع آوری و یا همان کیسه وصل می شود را کنترل کنید. وجود انسداد و خرده آشغال در این بخش و یا هر نوع شکستگی و پارگی را کنترل کنید. پس از همه این کارها جاروبرقی را روشن کنید و تست نمایید. در صورتی که مکش هنوز ضعیف است, عیب در بخش دیگری می باشد.

مرحله چهارم – شکستگی در لوله ها را کنترل کنید.

در صورتی که شیلنگ جاروبرقی شکسته یا در آن حفره ای ایجاد شده است, حتما بر روی مکش جاروبرقی اثر خواهد گذاشت. یافتن درز و حفره در شیلنگ کار راحتی نمی باشد.

در صورتی که جاروبرقی شما امکان مکیدن آب را هم دارد, شیلنگ ها را به آب و صابون آغشته کنید و به صورت برعکس به جاروبرقی متصل کنید.

در صورتی که حبابی از آن نقطه خارج شد محل نشتی را پیدا کرده اید. در صورتی که جاروبرقی شما این امکان را ندارد, می توانید همه شیلنگ را با چسب برق پوشش بدهید.

مرحله پنجم – تسمه یا واشر را تعویض کنید.

در صورتی که غتلک ها کاملا تمیر هستند, کیسه یا محفظه آشغال خالی می باشد, و شیلنگ ها عیبی ندارند, احتمالا عیب از تسمه یا واشر می باشد. برای تعمیر جاروبرقی را باز کنید. تسمه به آسانی می ایستد.

بررسی کنید که خرده آشغال یا هر مورد دیگری منجر به گیر کردن تسمه نشده باشد. در صورتی که تسمه ترد باشد و شکسته باشد آن را عوض کنید. واشر هم می تواند خراب یا پوسیده شود. در صورت نیاز آن را عوض نمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الان تماس بگیرید!