عمر مفید ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟, عمر مفید لباسشویی های ساموسنگ ارتباط مستقیمی با چرخه شستشوی آنها دارد. هر چه دفعات این چرجه کاهش یابد, عمر مفید ماشین لباسشویی سامسونگ افزایش خواهد یافت.

می توان به طور کلی, ماشین لباسشویی های موجود در بازار را به دو دسته ی مختلف تقسیم کرد: ماشین لباسشویی های دوقلو که از حدود 100 سال پیش تا به امروز, از محبوب ترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار می باشند و برای استفاده خانگی اختراع شده اند و ماشین لباسشویی هایی که مخزن شستشوی لباس در آن ها در بخش های جلو تعبیه شده است و بیشتر با رویکرد تجاری به بازار عرضه شده اند.

عملکرد این ماشین ها بر اساس طراحی آن ها متفاوت است, اما عوامل تقریبا مشابهی می توانند بر روی کیفیت و طول عمر آن ها اثر گذار باشند. ماشین لباسشویی های درب از بالا و درب از جلوی سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند.

چه چیزهایی بر روی عمر یک ماشین لباسشویی اثر گذار می باشند؟

ماشین لباسشویی ها, فارغ از جزئیات طراحی آن ها, به طور متوسط می توانند 14 سال عمر مفید داشته باشند. این عدد با احتساب اینکه یک ماشین لباسشویی هر روز یک بار چرخه ی شستشو را انجام دهد, محاسبه شده است.

هر چه دفعات اجرای این چرخه ها کمتر باشد, می تواند به افزایش عمر مفید ماشین لباسشویی شما کمک کند. به همین دلیل است که ماشین لباسشویی های ادواش سامسونگ, به خاطر فراهم آوردن امکان اضافه کردن لباس ها در میانه چرخه شستشو, نسبت به بقیه ماشین لباسشویی های موجود در بازار, از طول عمر زیادی برخوردار می باشند.

عده ای دیگر از متخصصان, این امر را به گونه ای مختلف ارزیابی می نمایند. خیلی از آن ها ماشین لباسشویی ها را بر اساس تعداد چرخه های شستشویی که می توانند پیش از خراب شدن, با موفقیت به پایان برسانند, رتبه بندی می کنند.

پس یک ماشین لباسشویی برای آنکه بتواند به مدت 14 سال کار کند, باید در حدود 5100 چرخه ی شستشو را با موفقیت به پایان برساند. به همین سبب است که ماشین لباسشویی های ارزان قیمت, به طور متوسط می توانند در حدود 4000 و ماشین لباسشویی های با کیفیت و گران قیمت می توانند به طور میانگین 8000 چرخه را پیش از خراب شدن, به پایان برسانند.

فشار وارد بر قطعات عمر لباسشویی سامسونگ را کم می کند

عامل موثر دیگر بر روی طول عمر یک ماشین لباسشویی, فشار وارده بر قطعات آن است. شستشوی لباس ها با وزنی بیشتر از حد مجاز یک ماشین لباسشویی, می تواند به همه قطعه های آن مثل موتور و تسمه فشار اضافی وارد کند.

تحت چنین شرایطی, قطعات نمی توانند به خوبی کار کنند و این سبب کاهش طول عمر مفید ماشین لباسشویی شما می شود.

در صورتی که به این نکته توجه نشود و به طور مداوم بیشتر از ظرفیت یک ماشین از آن استفاده شود, ممکن است حتی طول عمر مفید آن را به یک هشتم مقدار اولیه کاهش بیابد. برای جلوگیری از این امر, می توانید ماشین لباسشویی مطابق با وزن متوسط لباس هایی که در یک هفته می خواهید بشویید, خریداری کنید.

شرکت سامسونگ مدل های خیلی متنوعی از ماشین های لباسشویی را به بازار عرضه کرده است که می توانند جوابگوی نیاز های شما باشند. البته از یاد نبرید که برای شستشوی لباس های بزرگ تر مثل پتو ها و یا کاپشن ها بهتر است آن ها را به خشکشویی ببرید و از ماشین لباسشویی تنها برای شستشوی لباس های سبک تر استفاده کنید.

ماشین لباسشویی های سامسونگ, به خاطر بهره مندی از برخی از تکنولوژی های روز دنیا, مثل تکنولوژی ادواش, و همچنین استفاده از موتور های دیجیتال در طراحی خود, از طول عمر بالاتری برخوردار می باشند. برای اطلاع بیشتر از قیمت ها و سایر ویژگی های ماشین لباسشویی های این برند, می توانید به نمایندگی تعمیرات سامسونگ مراجعه کنید.

استفاده از خدمات دوره ای لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ (SAMSUNG) با کسب تجربه در طول سالیان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ به‌ خوبی توانسته همه لوازمی خانگی سامسونگ را که ارتباط مستقیمی با سلامت و بهداشت مردم دارند را در اولویت تعمیرات خود قرار دهد و سعی کرده تا بهترین کیفیت قطعات لباسشویی سامسونگ را در اختیار مشتریان قرار دهد.

با توجه به آمار فروش و تولید ماشین لباسشویی سامسونگ، این لوازم‌خانگی مورد استقبال مردم قرار رگفته و همه افرادی که از این لوازم خانگی استفاده کرده اند در خرید بعدی خود مطمئناً به دنبال محصولات سامسونگ بوده اند چون باور پیدا کرده اند که تولید محصول باکیفیت نیازی به تبلیغات ندارد و همه قیمت های سرسام آور تبلیغاتی را می توان با تولید قطعات لباسشویی سامسونگ با کیفیت سرشکن کرد و نیازی به تبلیغات نداشت.

بخش فروش قطعات تعمیرات لباسشویی سامسونگ آماده است تا تمامی قطعات لباسشویی سامسونگ را با بهترین کیفیت تولیدی تقدیم مشتریان و استفاده کنندگان محصولات سامسونگ کند.

عمر مفید ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الان تماس بگیرید!