چگونه با آب سرد لباس ها را بشوییم, در این نوشته با نکته ها و شگردهایی آشنا می شوید که به شما می گوید چطور با آب سرد لباس های خودتان را بشویید و کثیف ترین لباس ها را با این روش ها پاگیزه کنید.

آیا درست است که لباس های کثیف فقط با استفاده از آب گرم و یا داغ تمیز می شوند؟ خیر این تصور اشتباه است! این افسانه تمام شده است.

امروزه تکنیک های پیشرفته ماشین لباسشویی ها و مواد شوینده جدید، به سادگی امکان شستن لباس در آب سرد را به طور موثر فراهم می کنند. حتی می توان گفت که با استفاده از آب سرد، شرایط مناسب تری برای تمیز شدن بهتر لباس ها فراهم می شود.

در این نوشته نکته هایی را درباره نحوه بهتر شستن لباس ها با آب سرد را توضیح می دهیم.

آیا ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد؟ نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکارهای خود را برای تعمیر لباسشویی به کمک شما می فرستد. کافیست تماس با نمایندگی مجاز سامسونگ بگیرید.

راز پاکیزگی لباس های ورزشی 

روند کار شستن لباس ها با آب سرد چگونه است؟

مواد پاک کننده جدید آنزیم هایی دارند که می توانند در آب ۶۰ درجه به خوبی موثر باشند. در صورتی که آب بیش از حد گرم باشد (بالای ۷۵ درجه) ممکن است مواد شوینده قدرت پاک کنندگی کمتری نشان دهند.

خیلی از مواد شوینده جدید در آب سرد به خوبی کار می کنند، اما برخی از مواد شوینده مخصوص آب سرد می باشند. این گونه شوینده ها برای لباس های ورزشی با الیاف مصنوعی خیلی مناسب می باشند.

برخی از مدل های ماشین لباسشویی جدید، به صورت خودکار مقداری آب گرم را برای کمک به قدرت پاک کنندگی مواد شوینده اضافه می کنند.

نحوه از بین بردن لکه و بو

آب سرد برای تمیز کردن پارچه های ظریف و لباس های با رنگ تیره یا روشن که لکه خون بر روی آن ها وجود داشته باشد خیلی موثر است.

“همیشه از آب سرد برای از بین بردن لکه های پروتئینی مانند عرق و خون استفاده کنید. آب داغ می تواند این گونه لکه ها را روی پارچه تثبیت کند و همچنین باعث شود پارچه چروک و یا جمع شود.”

راز پاکیزگی لباس های ورزشی

لباس هایی که از الیاف مصنوعی تولید شده اند، معمولا بعد از استفاده بوی عرق می گیرند. (در لباس های ورزشی معمولا از الیاف مصنوعی استفاده می شود.)

پیش از شستشوی این گونه لباس ها، آن ها را در آب سرد قرار دهید و از این طریق بوی بد آن ها از بین می رود.

در مواردی که لباس بخاطر عرق زیاد خیس شده است، پیش از شستشو آن ها را در آب سرد قرار دهید و بعد آن ها را با آب ۱۳۰ درجه یا بالاتر بشویید، سپس مجددا آن ها را در آب سرد بشویید. این کار باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و چروک شدن کمتر لباس ها می شود و مانع از تثبیت لکه ها بر روی لباس می شود.

روند کار شستن لباس ها با آب سرد چگونه است؟

شستن لباس ها با آب سرد مساوی با صرفه جویی در مصرف انرژی

حدود ۹۰ درصد از انرژی مصرفی ماشین لباسشویی، موقع استفاده از آب گرم برای شستشو است؛ بنابراین می توانید با شستن لباس ها با استفاده از آب سرد، به صرفه جویی در هزینه های خود کمک کنید.

سعی کنید تنها زمانی از آب گرم استفاده کنید که برای مثال فردی از اعضای خانواده بیمار است و بیماری او واگیردار است. در این موارد ممکن است بخواهید برای ضدعفونی کردن، پوشاک کثیف او را با آب گرم بشویید.

خیلی از لباسشویی های جدید یک فرایند ضد عفونی کننده دارند که دمای آب را به اندازه کافی برای از بین بردن میکروب ها بالا می برند.

زمان آن رسیده است که بر روی این تصور اشتباه که لباس ها فقط با آب گرم تمیز می شوند، آب سرد بریزید!

برای اینکه از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کمترین زمان استفاده کنید برگه ضمانت نامه هر یک از لوازم خانگی و محصولات سامسونگ را آماده نگهدارید و شماره سریال دستگاه را که درون دفترچه ماشین نوشته شده را بردارید و با مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگیرید. این آمادگی شما می تواند روند رسیدگی به مشکل دستگاه شما را تسریع بخشد و کارهای خدماتی را در کمترین زمان برای شما میسر کند.

چگونه با آب سرد لباس های خود را بشوییم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الان تماس بگیرید!