تعمیر صدای بلند یخچال فریزر ، برخی زمان ها از یخچال فریزر صداهای ناهنجاری به گوش می رسد، برخی از این صداها طبیعی هستند و به زودی برطرف می شوند ولی برخی از آنها غیرعادی هستند و نیاز به تعمیر دارند. در این نوشته به موارد رایجی اشاره می کنیم که باعث صدای بلند در یخچال فریزر می شوند.  اگر یخچال شما مشکل دارد بع تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ باید تماس بگیرید.

تعمیرات حرفه ای را با نمایندگی سامسونگ و با خدمات پس از فروش ما تجربه کنید.
فقط یک تماس کافی ست: 33444219-021

صدای بلند از فن موتور اپراتور یخچال فریزر

در صورتی که از فن یخچال فریزر صدایی شنیدید، احتمال دارد ایراد از موتور فن اواپراتور باشد. این نوع فریزر در بخش  فن موتوری دارد که هوا را دور اپراتور به چرخش در می آورد تا آن را خنک کند.

با گذشت زمان، موتور فن می تواند فرسوده شود و یا نیاز به روغن کاری داشته باشد، که توجه نکردن به این موارد می تواند باعث صدای بلند و تق تق های در فریزر شود.

تعمیر صدای بلند یخچال فریزر

برای تعویض موتور فن، ابتدا برق فریزر را قطع کنید.

احتمالا لازم باشد که صفحه مشبک اپراتور را باز کنید تا به موتور دسترسی پیدا کنید. خیلی راحت سیم های رابط را قطع کنید و پیچ و مهره ها را از آن باز نمایید.

صدای بلند از پره های فن اپراتور یخچال

در صورتی که یخچال فریزر ضدیخ شما تولید صدای بلند می کند یا وزوز می کند،

احتمالا به این معنی است که پره های آن صدمه دیده است.

فن اپراتور هوا را دور سیم پیچی های اپراتور به چرخش در می آورد تا آن را خنک کند.

صدای فن یخچال سامسونگ

برای دسترسی به فن اپراتور و مطمئن شدن از سالم بودن پره ها، پشت صفحه مشبک اپراتور را بررسی کنید، پیش از این کار برق را قطع کنید. پره های فن معمولا به میله شفت موتور به وسیله یک فنر متصل شده اند.

صدای غیر طبیعی یخچال

برای تعمیرات بیشتر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می توانید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ که در تهران و کرج و سایر شهرهای کشور دارای نمایندگی فعال است تماس بگیرید.

علت صدای یخچال ساید سامسونگ

شماره های تعمیرگاه مجاز سامسونگ در صفحات وب سایت نمایندگی رسمی سامسونگ نوشته شده اند. برای دریافت مشاوره و خدمات با ما تماس بگیرید.

علت صدای یخچال سامسونگ

تعمیر صدای بلند یخچال فریزر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الان تماس بگیرید!